×

Serwis forumakademickie.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies w celach statystycznych. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Minister i wiceministrowie na inauguracjach

Tam gdzie pracują najlepsi, tam studenci nie muszą lękać się o swoją przyszłość – mówiła prof. Barbara Kudrycka podczas inauguracji roku akademickiego na Politechnice Wrocławskiej. 1 października przypomniała, że studenci mają prawa, których uczelnie muszą przestrzegać. Prof. Kudrycka uczestniczyła także w uroczystościach inauguracyjnych w warszawskiej Szkole Wyższej Psychologii Społecznej (4 października) oraz na Politechnice Białostockiej i Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku (5 października).

Pierwsze dni października to również czas spotkań inauguracyjnych podsekretarzy stanu w MNiSW. Wiceministrowie dr hab. Daria Lipińska-Nałęcz, prof. Marek Ratajczak i dr hab. Jacek Guliński przywitali nowy rok akademicki m.in. na uczelni Łazarskiego, w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie czy na Uniwersytecie Śląskim. ☐