×

Serwis forumakademickie.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies w celach statystycznych. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Najlepsze prace dyplomowe poświęcone tematyce rozwoju gospodarczego Lublina

VII edycja Konkursu Prezydenta Miasta Lublin
12 września 2016

Przypominamy, że do 15 września absolwenci mogą zgłaszać swoje prace dyplomowe do VII edycji Konkursu Prezydenta Miasta Lublin na najlepszą pracę dyplomową poświęconą tematyce rozwoju gospodarczego Lublina. Główną nagrodą jest 6000 zł. Do konkursu zgłosić się mogą studenci i absolwenci studiów licencjackich, magisterskich, inżynierskich oraz doktoranckich, którzy obronili prace na dowolnej uczelni i kierunku studiów, nie wcześniej niż w 2013 r. Tematyka prac powinna obejmować szeroko rozumiany rozwój gospodarczy Lublina.

Zgłoszeń można dokonać poprzez dostarczenie do Wydziału Strategii i Obsługi Inwestorów Urzędu Miasta Lublin (pl. Litewski 1, 20-080 Lublin) pełnego tekstu pracy wraz z załącznikami (formularzem zgłoszeniowym, streszczeniem pracy, potwierdzeniem obrony). Wszystkie szczegóły dostępne są w regulaminie na stronie www.pracadyplomowa.lublin.eu. Obowiązują dwie kategorie: jedna dla autorów prac licencjackich, magisterskich oraz inżynierskich oraz druga dla autorów prac doktoranckich. W każdej z kategorii przyznana zostanie nagroda główna w wysokości 6000 złotych oraz maksymalnie trzy wyróżnienia, każde w wysokości 2000 złotych. Po raz pierwszy w historii konkursu organizatorzy przewidują dla najlepszych projektodawców staże w UM Lublin.

Uroczyste ogłoszenie zwycięzców odbędzie się podczas Gali Przedsiębiorczości 2016.

Konkurs Prezydenta Miasta Lublin na najlepszą pracę dyplomową poświęconą rozwojowi gospodarczemu miasta prowadzony jest od 2010 r. Celem konkursu jest zwiększenie zainteresowania studentów zagadnieniami związanymi z szeroko rozumianym rozwojem lokalnym, głównie w kontekście gospodarczym, społecznym, kulturowym i środowiskowym oraz zachęcenie studentów do podejmowania tej tematyki w swojej pracy badawczej.


Beata Krzyżanowska